Hakkımızda

2015 yılında Ankara – Hasanoğlan’da 7,000 m2 alana kurmuş olduğu fabrikasında nevresim takımı, yastık, alez ve yorgan üretimiyle tekstil sektöründe faaliyetlerini başlatan Karakoyunlu Group, üretmekte olduğu ürünler için TSE Uygunluk Belgesini aldıktan sonra DMO’nun (Devlet Malzeme Ofisi) sistemine kayıt işlemlerini tamamlamıştır.

KYK (Kredi Yurtlar Kurumu) başta olmak üzere ihale usulüyle alım yapan birçok kamu kurum ve kuruluşunun ev tekstili ihtiyaçlarını karşılamak için satış ve dağıtım hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Bunun yanı sıra birçok yerli ve yabancı büyük tekstil firmasının temel hammadde ihtiyacı olan Pamuk İpliği ve Ham Bezin dış ticaret ve toptan satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Dünyada tekstil denildiğinde birçok ülkenin arasından sıyrılarak ilk akla gelen ülkelerden biri ve ayrıca Çin, Hindistan ve Pakistan'ın ardından tasarım ve üretim gücüyle dünyanın dördüncü büyük ev tekstili üreticisi olan Türkiye’nin ihracat hedeflerine katkı sağlamak amacıyla tescilli markası olan “Madame Rose” adıyla nevresim takımı, pike takımı, yorgan, yastık, çarşaf, alez, bornoz ve havludan oluşan geniş bir ürün yelpazesinin üretimini ve ihracatını yapmaktadır.

Madame Rose; Ev Tekstili, Otel Tekstili ve Medikal Tekstil alanlarında müşterilerine kaliteli, sağlam ve güvenilir ürünlerle hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunmaktadır.